A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Svatba

| Lailla
Ahojte!
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, jak je to se svatbou na Kypru, pokud si chtcete vzít člověka, který tam žije. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.02.2020 11:21 213.210.172.***
Re: Falešna láska a zlomené srdce 

Sorry jako :-), ale to snad jste naivní jak 5 ti leté dítě....sama si za tu blbost můžete.Svoji dceru bych asi navíc zbila, že je úplně blbá.

Neregistrovaný uživatel
28.02.2020 20:25 46.13.55.***
Falešna láska a zlomené srdce 

Ahoj, mám velmi špatnou zkušenost, ozval se mi na seznamce Nigerijec který přiletěl na Kypr studovat, psal o lasce a ja za nim přijela, až tam jsem se dozvěděla, že se chtěl ihned oženit, jelikož mu končilo vizum, což jsem vůbec neměla ponětí, když jsem mu řekla, ze se jeste moc neznáme a ze budu za nim jezdit a po roce se uvidí, on mě začal úplně ignorovat a úpně se odmlčel. Rozbil mi srdce a do teď mě to moc bolí.

misahloucal 11.11.2012 18:11

ahoj všichni chtěla jsem se zeptat zda někdo víte jak na to a co potřebuju když se chci vdát za turka

• Anonym (2)
LucíaAntoniou
10.03.2010 13:18 212.50.119.***
RE: RE: Svatba 

Aha, já to pochopila tak, že s Kypřanem, protože jsi psala, s člověkem který tam žije:-). No o svatbě na úřadě nic nevím:-(. Snad se Ti dostane to správný info:-)

• Anonym (1)
Lailla
10.03.2010 08:12 82.99.163.***
RE: Svatba 

Ahoj! Díky za info, ale tohle je spíš o svatbě s Kypřanem a o církevní svatbě a o tradicích. Já myslela spíš svatbu na úřadě a co je k tomu všechno potřeba za dokumenty:)

• Anonym (2)
LucíaAntoniou
07.03.2010 20:51 212.50.119.***
Svatba 

Ahoj. Vzhledem k tomu, že Kypřani jsou pravoslavní křesťani, a pokud ty nejsi věřící a nejsi křtěná, je třeba Tě pokřtít:-). Ovšem, pokud chceš tradiční svatbu v kostele. Je zde i možná politická svatba, bez křtění...To samozřejmě vše záleží na dvou lidech, co chtějí..Ať už řecké,tak kyperské svatby jsou opravdu obrovské, krásné (co se v kostele týče),je zvykem od rodin dostat jako svatební dar velký peníze, do přepočtu klidně až milión korun. Synové otců, kteří byli vyhnáni za války s Turkama z Amochostos, dostávají ke svatbě pozemek a zase navíc peníze. Vše se to táhne v rodině, teď se ale uvažuje o tom, že další narození synové v rodině už pozemky a peníze dostávat nebudou.Snad jsem trochu pomohla:-)

• Anonym (1)
Lailla
05.03.2010 10:54 82.99.163.***
Svatba 

Ahojte!
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, jak je to se svatbou na Kypru, pokud si chtcete vzít člověka, který tam žije. Díky

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu