A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Severní Kypr

| ingotek
ingotek
Líbi se mi levnější nabídky od CK na Severní Kypr. Prosím o radu, byl už tam někdo, jak to tam vypada. Líbi se mi klub Laphetos Hotel
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 15:41 88.86.126.***
turecké liry prodám 

Dobrý den, vrátili jsme se ze sev.Kypru, zbyly nám nějaké drobné.
Prodám 79TL za 500Kč.
stulka@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
12.08.2016 08:04 212.96.176.***
Hotel Crystal Rock 

Která CK pořádá z tohoto hotelu celodenní výlet do Kirenie a za jakou cenu

Neregistrovaný uživatel
15.06.2016 07:55 212.96.176.***
Crystal Rock 

Byl někdo v letoším roce v tomto hotelu? Prosím o nové informace

Neregistrovaný uživatel
10.06.2016 21:04 91.103.166.***
platnost pasu 

mate nekdo prosim zkusenost s platnosti pasu odlet 17.6. platnost do 12.12. je realne odletet dekuji

serzant 03.06.2016 14:51
severní Kypr-Hotel Salamis bay Conti 

Byli jsme s manželkou vloni koncem září.Výborný hotel,senzační koupání.Velká písčitá pláž,bazény kousek od moře a o kousek dál menší Aqupark který je zdarma v rámci hotelu.Bydleli jsme v nové části-Park.Jídlo výborné-orientální-spousta zeleniny,druhů masa i evropská kuchyně a typicky mnoho dezertů jako všude v jižních destinacích.Animace na dost vysoké úrovni.Hotel se nám tak líbyl že letos jedeme i s vnučkami čtyři a osum let.DOPORUČUJI.

Sally 31.05.2016 19:14
Video ze Severního Kypru 

Tak pro přiblížení 12 minut ze Severního Kypru

https://youtu.be/ItJQclCBXqo

Sally 24.05.2016 10:54
Pár fotek ze Severního Kypru 

Přidávám odkaz na fotoalbum Pelmel, jsou to fotky z mobilu, ale trošku alespoň navedou na Severní Kypr
http://kypr.orbion.cz/fotogalerie/pelmel-severni-kypr-57052/

• serzant
Sally 22.05.2016 10:13
Crystal Rock a Severní Kypr 

V noci jsme se vrátili dom.
Hotel je jednodušší, okolí příjemné (tedy interiéry). Přístup do moře bez problémů, písčitá pláž, slunečníky a lehátka zdarma. Jídlo - snídaně dfc. stejné, ale dá se vybrat, jídlo vždy čerstvé. Dá se říct že úměrné ceně a hvězdičkám. Ovoce červený meloun, jablka, pomeranče. Klub Fíráček začíná až v sezóně. Hotel čistý i vnitřní prostory, to samé pokoje. Nebyl problém si napustit vodu nebo džus s sebou.

Najeli jsme asi 800 km autem, cena cca 30 €/den, benzín asi okolo 3,20 YTL za litr. Až se mi podaří, hodím fotky všeobecně do fotogalerie. Ceny průměrné jako v Řecku i Turecku. Všude klid a pohoda.

Letecky s tureckou společností. Tam bageta (nic moc) a studený pití (normální). Mezipřistání asi 40 minut v Antalyi. Domů dobré teplé jídlo - kuře, rýže, zelenina, zákusek, normální pití, káva, čaj, voda na požádání navíc. Pohoda.

Dovča byla v pohodě, za tu cenu luxus. Nakonec jsme ale naznali, že jižní Kypr je hezčí a přitažlivější.

Neregistrovaný uživatel
16.05.2016 00:33 217.197.155.***

zdravím...taky letíme s rodinkou na Severní Kypr z Brna,hotel Long beach,a chci se zeptat,zda-li někdo nevíte v kolik se cca odlétá z Brna.máme mezipřistání v Atalyi a našel jsem dva časy odletu,ve 4:30 a pak až 19:55..budu rád za odpověd´ díky 8-)

Neregistrovaný uživatel
08.05.2016 21:08 89.102.230.***
Dovolená 

Dobrý den byl někdo v hotelu Crystal Rocks na severním kypru? V červenci tam letíme s dětmi tak jsem se chtěla zeptat jak se vám tam líbylo ? Máme mezipřistání v Turecku , čeká se tam dlouho? Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu