A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Je to na koupání v říjnu?

| Tunik
Ahoj,

pokud bysme naplánovali cestu na Kypr v říjnu - jde počítat s letním počasím bez deště? A půjde se koupat v moři? :-)

Jak to tam vypadá mimo léto - jsou tam turisté i na podzim nebo je tam vylidněno?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tunik
27.05.2007 19:54 83.240.23.***
Je to na koupání v říjnu? 

Ahoj,

pokud bysme naplánovali cestu na Kypr v říjnu - jde počítat s letním počasím bez deště? A půjde se koupat v moři? :-)

Jak to tam vypadá mimo léto - jsou tam turisté i na podzim nebo je tam vylidněno?

• Anonym (5)
vsv 29.05.2007 15:45
RE: Je to na koupání v říjnu? 

Ahoj,
sami jsme na Kypru byli začátkem října. Počasí bylo stále krásné, teplota vody je v podstatě nejteplejší za celý rok. Poprchávalo snad 2xpůl hodinky za 10 celkových azurových dní. Říjen rozhodně doporučuji jako jeden z nejideálnějších měsíců pro cestu na Kypr. Samozřejmě, že turisté jsou na Kypru celoročně (i v lednu se totiž dá koupat), ale právě v říjnu je turistů méně - největší nápor samozřejmě je během prázdninových měsíců. Ještě jednou zdůrazňuji, že říjen je tím nejideálnějším měsícem pro návštěvu ostrova po všech stránkách. :-)

• Anonym (1)
Ji
12.07.2007 11:30 147.230.150.***
RE: RE: Je to na koupání v říjnu? 

Kde jste bydleli a jak jste byli
spokojeni s ubytovanim a stravovanim?Je lepsi na dovolenou Protaras nebo Agia Napa?A jaky hotel byste doporucili?

• Anonym (1)
Anabel
28.07.2007 13:00 88.101.94.***
RE: RE: RE: Je to na koupání v říjnu? 

Samotná Aqia Napa velmi živé turist. středisko s bohatým nočním životem, zkušenost s hotelem Dome Beach, mimo centrum A.N., jinak nádherné prostředí-dvě krásné písč. pláže, krásná udrž. zahrada, služby i strava perf., perf připravované tematické večeře se vším všudy. Co se týče hotelu snad vše dokonalé, snad jenom to, že není přímo v centru, na nákupy asi 1 km pěšky, blízko Aquapark.I poloha asi O.K., samotná A.N.-pouze typické městské hotely. Další luxusní hotel Aenes, ale ne tak ideální poloha i kvalita pláže-přes komunikci.

kawama 29.07.2007 11:41
RE: RE: RE: Je to na koupání v říjnu? 

Byla jsem na Kypru v Ayia Napa je živější než Protaras,hotely jsou převážně menší(né takové velké komplexy jako např.Tunis,Egypt).Byla jsem v hotelu Nestor,5 min od pláže a tak 10 od centra,byla jsem spokojena,akorát mě udivilo,že při kategorii ***+ vyžadovali od mužů na večeři dlouhé kalhoty-kdo je neměl,měl smůlu,číšnikům by to nevadilo,ale vedoucí jídelny neměl slitování,a poslal dotyčné jíst k bazénu,takže jediná možnost byla sehnat kalhoty :-D

• Anonym (5)
kvorka002
11.10.2007 17:22 213.81.217.***
dazd? 

ja som v protarase v tsokkos gardens pracovala tri mesiace...a za ten cas tu ani kvapka nepadla...naposledy prsalo v kvetnu...

nada 19.11.2007 23:16
Kypr 

Na Kypru jsem byla letos v červenec/srpen, bydleli jsme v Aypa Napa, hotel Stamatia, tři hvězdy, CK Fischer. Za sebe hotel doporučuju, pár kroků od pláže, pár kroků do centra na "bulvár". Myslím, že v říjnu tam musí být ideální teplota jak na cestování, tak koupání.

AM
08.12.2007 00:06 82.117.150.***
RE: RE: RE: RE: Je to na koupání v říjnu? 

No my jsme bydleli v Aya Napa v hotelu ***+ Napa Marmeid a ve slušných džínách a košili se dalo v pohodě. Prostředí tam bylo natolik luxusní (až tak jsem to nečekal), že nás ani nenapadlo jít v šortkách.
Docela snobárna, ale nejhezčí dovolená. Kréta je taky super, chorvatsko je hezký, černá hora je hezká, ale Cypr je bomba.

DD
08.12.2007 15:47 89.102.92.***
RE: Je to na koupání v říjnu? 

Vrátili jsme z Kypru před dvěma dny,byli jsme tam od 27.11.-6.12.Počasí bylo krásné,semtam zamračeno,ale teplo,jen pokud foukalo bylo na mikinu.Ale na koupání už to nebylo,moře je sice teplé,ale už to prostě není ono.Manžel si zaplaval a byl spokojený,ale teď leží s kašlem:))Měli jsme půjčené auto a potulovali se po ostrově,je to paráda.

• Anonym (5)
R1
08.12.2007 18:50 213.7.91.***
koupani 

v rijnu se da jeste normalne koupat,naposledy jsem se koupal v puly listopadu,ve vode byly taky nejake deti,ale uz tak mne byla zima.ted uz bych tam nevlezl,prestoze muj mistni znamy,rika,ze ted je voda nejlepsi a chodi kazde rano,je mu divne,ze ja cech tam nevlezu a on z kypru a je mu to prijemne,ja jsem si uz zvykl na ty letni 4Oti stupnove horka a vodu opravdu jako caj

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu