A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Ceny na Kypru

| Lusinka
Lusinka
Ahojte všichni,
v září se chystám na rodinnou dovolenou se dvěma dcerami ( 4 + 1 ) a s manželem :-D do Ayia Napy do Asteriasu - 4 hvězd.hotel, řeším dilema - strava. Nevím jak se tam pohybují ceny v hotelích, mám zaplacenou polopenzi a říkám si, že během dne co bude potřeba dokoupím, ale nevím jestli by mě nepřilo líp all inc. Kolik stojí na Kypru pití v hotelu a v obchodech, kolik ovoce, atd. Ta starší pořád něco chce.. :-?
Prosím napište mi vaše poznatky. Moc děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kypr
27.05.2011 11:52 89.102.52.***
Re: ceny 

Zasílám Ti internetovou adresu autobusů v oblasti Agia Napa až Paralimni :
www.osea.com.cy. Je to v řečtině nebo po straně si to přelož do angličtiny. Jestli máš překladač tak to budeš mít bez problému. Na titulní straně klepni na bus routes a otevřou se to všechny trasy autobusů.
autobus č.101 jezdí - Agia Napa - Paralimni a zpět
č.102 jezdí- Paralimni - Agia Napa
klepni si na ikonu mapy a uvidíš celou trasu autobusu a kde leží Cape Greko.
Na křižovatce u Cape Greko je autobusová zastávka. Je tam i směrovka na mys.Pak jen pěšky asi 2 km/hezká procházka/. Dá se tam i koupat, ale musí se sejít k vodě po skále, takže tenisky raději na nohy. Jsou tam jeskyně ve vodě a velmi krásné.
Lístek na autobus si koupíš u řidiče v autobusu. Jedna jízda 1 euro. Zakup si za 2 euro i zpáteční. Tento lístek můžeš využít na jakékoliv počet jízd do 24 hodin/ do půl noci/. Takže je dobré večer vyrazit ještě do Protarasu na promenádu.
Jak je to v hotelu s jídlem to nevím, snad se ti ozve někdo jiný. Jinak na Kypru v hotelech je jídlo vynikající, švědské stoly, takže asi oběd nebudeš ani potřebovat.
Přeji hezkou dovolenou.

• Anonym (2)
mery
25.05.2011 06:55 82.150.185.***
ceny 

Čauky,
jedeme ted 16.6. do Ayia Napy , máme polopenzi a uvažujem , že si all inc. dokoupíme . Jak jsem se dočetla jde to dodatečně na hotelu dokoupit .Nevíte jestli to musí být na celý pobyt nebo třeba jen na část . Část budem cestovat a to by nemělo pro nás význam..
Co autobusová doprava?Jak ta je drahá? Nevite jestli staví poblíž Capo Greca?
Díky za odpověd

Aiya
29.09.2008 13:45 91.187.40.***
Ceny 

Mam za sebou dovolenou na Kypru a co se cen tyce, tak v Aiga Nape a okoli se da pivo, koktejl ci drink poridit od 2E v tzv.happy hours (vetsinou do 22.00, nekde do 23.00 apod.)Mimo tento cas pivo 4E, koktejly taktez a vic. Porce v nekterych restauracich jsou tak obrovske,ze jsou pro spise pro 2.V centru voda levnejsi nez v okrajovych marketech (v centru 6x1,5l za 1,90E, na okraji 1x1,5l za 1E).
Snidane jsou tak bohate, ze se v klidu da vydrzet i bez obeda :))
Cena za skutr kolem 25E s plnou nadrzi, ctyrkolka cca 30E, kola 3,5-6E. Autobus 1,5E nastupni taxa.

• Anonym (5)
  • Anonym (20)
Lusinka 23.08.2008 21:36
RE: RE: RE: kypr a ceny 

Díky moc :-D Tak si to užij! Doufám, že pak si na mě vzpomeneš a poreferuješ :-P
Měj se krásně!

pavlik52 23.08.2008 14:19
RE: RE: kypr a ceny 

Nekupuj CPY, je to zbytečné platí tam od začátku roku Euro :-D

pavlik52 23.08.2008 14:17
RE: Ceny na Kypru 

Nevím jak v kterém hotelu, já se ptal v Cavo Maris a dokoupení z polo na All stojí 18 Eur na den a osobu 8-O

• Anonym (1)
kokosanel
18.08.2008 17:47 213.7.103.***
RE: RE: kypr a ceny 

...nejlevnejsi na co jsem tady narazil je pivo LEON...lahvac...635ml za 0,90centu 8-) ...da se koupit v supermarketech jako orfanides a carrefour ;-) chutove vcelku dobre, srovnatelne s carlsbergem...cheers :-)

• Anonym (12)
Veri
18.08.2008 10:58 85.70.64.***
RE: kypr a ceny 

Je dobré sehnat si CYP už v ČR? Nezjistila jsem že/kde by to bylo možné. A jestli ne, je lepší dorazit na Kypr s EUR či USD? Pivo za CYP 6? No, to se máme na co těšit. Jedeme 10. září. Děkuji.

• Anonym (7)
vaskova38
14.08.2008 20:50 88.100.90.***
kypr a ceny 

V pondělí jsem se vrátila z Larnaky, naopak jsem byla potěšena s cenami, protože tam létám již 10 let soukromně a letos konečně mohu říct, že to bylo finančně úplně o něčem jiném, jídlo pořídíte v rest. kolem 10 EUR, víno různě, podle toho jakou kvalitu požadujete, já se stravuji v apartmanu a mohu říct, že některé věci jsou už pomalu aj levnější než u nás, např ovoce a benzín. Musím říct, že ceny v obchodech jsou už srovnatelné i ze Spanělskem, který je opravdu dost levný. Při letošním kursu EUR, jsou super dovči. Přeji příjemný pobyt.AV

• Anonym (1)
pavlik52 12.08.2008 22:17
RE: ceny 

V kterém hotelu jsi byla?? Hledáme něco na LM ale snad nějaký výběr ještě bude, díky Pavel

• Anonym (5)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu