A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Ayia Napa

| Anettt
Anettt
Ahoj, vybíráme dovolenou na léto, tak sháníme informace. Chystáme se do hotelu Stamatia v Ayia Napě. Chtěla jsem se zeptat jak je to s nákupními možnostmi v blízkosti hotelu. Jsou zde supermarkety?
Děkuji za odpovědi Aneta
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
domrep 15.09.2014 21:42
Re: Ayia Napa 

Byl jste někdo v tomto letovisku v říjnu? Jaká byla zalidněnost, čistota pláží a teplota vody v moři? Máte nějaké tipy, kde je nejlíp na pláži. Budeme v hotelu Christofínia. Také by nás zajímalo, kde tam lze nejlépe ( myšleno nejlevněji) koupit nějakou vodu, případně zmrzlinu a džusy? Co se týče zmrzliny, tak mi jde tedy o kvalitu více než o cenu ;-)

Anettt 29.01.2009 23:51
RE: RE: RE: Ayia Napa 

Na Kypru jsem teda ještě nebyla, ale moře a okolí vypadá hezky a hlavně to tam žije, takže zde bude spousta možností pro večerní zábavu. Ráda si udělám obrázek sama, doufám, že nebude stejný jako ten váš. Až přijedeme, určitě napíší, zda to bylo tak strašné, jak říkáte.

• Anonym (1)
bugr 26.01.2009 20:31
RE: RE: Ayia Napa 

mám dotaz, co se Vám tam na tom líbí? Vždyť je to jen jeden hnusnej hotel vedle druhýho, klasická turistická továrna, bohužel jim Turci sebrali tu hezčí část ostrova. Byl jsem tam jednou, projezdil co to šlo a fakt už nikdy.
Deprimovala mě polsko-česká obsluha v hotelích, možná jsme měli jen smůlu a v jiných hotelích je to pohoda.

• Anonym (1)
Anettt 21.01.2009 18:06
RE: Ayia Napa 

Byli jste primo v hotelu Stamatia??

MichalK
10.01.2009 21:16 88.101.172.***
Ayia Napa 

Všechno je po ruce. Budete s pobytem max. spokojeni.Byli jsme tam už 2x a chystme se zase.Opravdu vše super,parádní destinace.

Mitague
25.12.2008 11:09 94.125.216.***
Hafo 

Neboj, supermarketu je vsude dost, obzvlast je tam kousek obchod Plus, kdyztak se zeptejte.Je to tam daleko levnejsi.Byla jsem tam 7 mesicu a v unoru se vracim, tak kdybys mela jine otazky.

• Anonym (1)
Kaja 1
18.12.2008 14:37 213.192.6.***
RE: Ayia Napa 

Ayia Napa je turistycke centrum kde přes sezonu seženeš upně vše 8-)

• Anonym (2)
Anettt 13.12.2008 11:47
Ayia Napa 

Ahoj, vybíráme dovolenou na léto, tak sháníme informace. Chystáme se do hotelu Stamatia v Ayia Napě. Chtěla jsem se zeptat jak je to s nákupními možnostmi v blízkosti hotelu. Jsou zde supermarkety?
Děkuji za odpovědi Aneta

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu