A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

SEVERNÍ KYPR-HOTEL SALAMIS BAY

28.11.2011 19:40:45 | jali
jali
Byl někdo na dovolené na severní straně Kypru v okolí města Famagusta ,konkrétně hotel Salamis Bay.Zajímalo by mě všechno-moře,okolí ,samotný hotel atd. díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
serzant 21.10.2017 17:04
Tři roky po sobě v SALAMIS BAY CONTI  

Poprvé jsem nebyl schopen sehnat info o dovolené v tomto hotelu.Rok 2015 byli jsme s manželkou ubytováni v nové budově"Park" moderní ,pohodlné i když mírně stísněné ubytování.jídlo výborné služby za 1.byli jsme na výletě v Larnace kde je šok po přechodu přes zelenou linii do Řecké části ostrova.to bylo jako přejít z Orientu na Masarykovu ulici v brně.Stejné obchody jak u nás vysoké ceny a hodně Řeků kteří si nakupují i jídlo v Turecké části.
Druhý pobyt 2016 jsme jeli i s vnučkami,Kypr je velmi bezpečná destinace,to pochopí každý při pohledu na mapu.cesta imigrantů by se přes Kypr nijak nedala uskutečnit. Výlet na poloostrov Karpaz krásný klášter a sta až vlezlích divokých oslů,kteří po příjezdu lezou do autobusu a nechají se krmit z ruky,jablky ,mrkví aostatnim ovocem či zeleninou.Další krásná dovolená i s vnučkami,je dobré že na hotelu jsou slovenští i čeští animátoři a starají se i o děti v dětském klubu což se dětem velice líbilo.
2017 opět s vnučkami a jako vloni ubytování ve vilkách u bazénu,děti si užívají i bazény v přilehlém aquaparku s tobogány,dětský klub a večerní dětské diskotéky a aspoň pětkrát do týdne pěkné pořady vamfiteátru,Kde i sami účinkovali v muzikálu.Letos jsme vyrazili na výlet do Famagusty,Othelova Věž v které si podal Desdemonu je součástí opevnění jednoho z nejbohatších středověkých přístavů,Taxíkem k oplocenému tzv.Mrtvému městu-Varoša,kde Turci vystěhovali Řeky tak rychke že tam stojí opuštěná auta s otevřenýma dveřima,prostě v jeden moment opuštěno tak jak to bylo v ten moment,vše jako by zamrzlo a zůstalo tak.
Tři roky po sobě a vypadá to že 2018 bude zase SALAMIS BAY CONTI teď u nás byli vnučky a ta mladší,chodí do první třídy mi říkala že se jí ve škole líbí,ale už se těší na prázdniny na Kypr. :-)

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 08:09 212.96.176.***
SALAMIS mrtvé město  

Budeme v hotelu Long Beach. Zajímalo by mě, jak se dá dostat do města duchů

Neregistrovaný uživatel
14.07.2016 11:47 83.208.64.***
Re: Salamis Bay Conti  

Zdravím Juro,chystáme se tam v srpnu na 11dní a jsem ráda,že jste byli spokojeni.Jen manžel trochu má obavy o bezpečnost.Jsou tam nějaká opatření nebo Vám přišlo vše v pohodě a cestování-půjčit si auto-máte zkušenost?Díky Dáša

serzant 26.04.2016 18:13
Salamis Bay Conti  

Takže loni se mi nikdo neozval,dovolená koncem září byla vinikající.Hotel má postavenou další novou budovu,která je opravdu luxusní.celkově perfektní dovolená v porovnání s EG. čiTUN. na stejné,v něčem-výběr jídla i mírně lepší. pokud bude mít někdo zájem o info.tak se ozvěte.Jura :-)

serzant 20.07.2015 08:16
Re: SEVERNÍ KYPR-HOTEL SALAMIS BAY  

Nic čerstvého ,asi sem už nikdo nechodí.My jsme museli vyměnit Tunis,kvuli Firo Tour to je už druhá dovolená.přeložené lety,prodloužení či krácení pobytu a změna letiště z Brno na Praha.Tak teď jsem zaplatil Kypr hotel Salamis.Prosím vás kdo jste již byli o nějaké info. díky.

Neregistrovaný uživatel
09.07.2014 23:06 109.230.9.***
Re: SEVERNÍ KYPR-HOTEL SALAMIS BAY  

>:

monika
15.11.2013 09:18 85.71.232.***
Kypr  

Prosím, máte někdo zkušenosti s hotelem na Kypru- sever Crystal Rocks? Máme zaplacenou dovču 5 dospělých a dítě, mám trochu obavy. Jak vypadá let, co strava, moře atd.Díky za názory.

• Anonym (13)
  • Anonym (33)
Neregistrovaný uživatel
29.06.2013 11:54 46.135.116.***
Re: odlet 5.6  

Ahoj,zřejmě jste již absolvovali Salamis,nás to teprve čeká.Pokud by jste nám poskytli jakékoliv užitečné info,bychom velice rádi.Máme rádi,když víme takříkajíc do čeho jdeme.Neradi totiž improvizujeme až na místě.Chceme si prostě odpočinout a 100%užít dovču.Děkuji za odpověď prochazka62@email.cz

• Anonym (25)
pavla575 19.06.2013 10:05

mám na vás dotaz, předpokládám že máte už po dovče a mě by zajímala doba letu přes Antalyy, bude to asi dlouhé a my cestujeme s malými dětmi, díky moc za odpověď

Neregistrovaný uživatel
04.06.2013 19:22 5.104.16.***

Dobrý den chtěl sem se Vás zeptat jaks e Vám líbilo v hotelu Salamis ? jestli můžete doporučit popřípadě dát nějaké info děkuji

• Anonym (13)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu