A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Severní Kypr

07.11.2012 10:50:36 | ingotek
ingotek
Líbi se mi levnější nabídky od CK na Severní Kypr. Prosím o radu, byl už tam někdo, jak to tam vypada. Líbi se mi klub Laphetos Hotel
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 15:41 88.86.126.***
turecké liry prodám  

Dobrý den, vrátili jsme se ze sev.Kypru, zbyly nám nějaké drobné.
Prodám 79TL za 500Kč.
stulka@seznam.cz

Sally 25.09.2016 18:15
Re: Hotel Crystal Rock  

Letí se chartrem s mezipřistáním většinou v Antalyi.

A proč by se nedalo jinak než letecky? Prostě autem a trajektem, i takového znám

Neregistrovaný uživatel
25.09.2016 12:15 37.188.178.***

Ono se da letet i jinak nez letecky?

tomasprg 24.09.2016 21:15

Zeptal bych se k těm letům u zájezdů na Severní Kypr - z ČR se letí charterovým letem nebo pravidelnou linkou přes Turecko?

• Anonym (1)
Sally 12.08.2016 12:15

Už jsem odpovídal u té samé otázky jinde.

A ještě k občankám. Pokud letím letecky na na občanku stoprocentně nejde!

Neregistrovaný uživatel
12.08.2016 08:04 212.96.176.***
Hotel Crystal Rock  

Která CK pořádá z tohoto hotelu celodenní výlet do Kirenie a za jakou cenu

Sally 02.07.2016 07:06
Re: platnost pasu  

On udaje jeste nevidel, videl jen vytazenou obcanku. Takze udaje z Ercanu mu v tu chvilu byly na prd. Nevedel, co se na letisti predkladalo.

tomasprg 01.07.2016 13:34

Kontrola zanáší veškeré údaje do počítače včetně čísla dokladu. Z Ercanu si měl už zanesený určitý doklad, proto se podle mě ptali po pasu. Já jsem byl na Severním Kypru na první pas, překročil jsem linii na jižní Kypr, při cestě zpět jsem předložil druhý pas a oni trvali na tom, že chtějí vidět ten první pas.

Sally 01.07.2016 11:59

Ale ten problém nastal právě v Nikosii. V Ercanu problémy nebyly, tam jsme předkládali pasy. V Nikosii, právě Turci - turečtí Kypřané dosti pečlivě studovali pasy a lustrovali údaje, a to jak na výstupu na jih, tak při návratu na sever. A když se omylem předložil OP, tak zamítavá gesta a "Pasport". A není to tak dlouho - 5 týdnů zpátky

tomasprg 01.07.2016 11:31

Tak je to tak, že občanský průkaz je akceptován jen na přechodech s jižním Kyprem, není akceptován na letišti Ercan a v přístavech.

Co se týče toho, co píše Sally - souvisí to podle mě s evidencí dokladů na přechodech. Během svého pobytu na Severním Kypru jsem měl dva pasy, omylem jsem předložil druhý a policista trval na tom, že mu musím ukázat ten první. Samozřejmě byl taky dost zmaten, že mám dva pasy jednoho státu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu