A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Lety na Kypr - mezipřistání

28.09.2017 08:38:49 | Leňule1
Leňule1
V červnu se chystáme s dvouletým synem k moři. Vybíráme dovolenou. Zaujal mne Kypr s nabídkou all inclusive hotelů, písečnými plážemi, mořem ale i možností výletů. Co mě ale odrazuje je, že jsem se v některých diskuzích dočetla, že je mezipřistání v Turecku, což se mi moc nechce :(
Nevíte jestli to je pravidlo a týká se všech letů nebo se dá dostat letecky na Kypr i bez přestupu. Oblast zatím vybranou nemáme.
Děkuji :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 30.09.2017 09:31
Re: Lety na Kypr - mezipřistání  

To mezipřistání není až taková hrůza, zhruba 50 minut. Akorát jediný problém , že se musí zůstat v letadle.

Leňule1 28.09.2017 12:12

Dekuji za informace. Mela jsem vyhlidle dva hotely, ale oba jsou v severni casti. Tak jdu hledat znovu. Kdyby mel nekdo nejaky tip, budu rada :)

Neregistrovaný uživatel
28.09.2017 10:47 195.28.72.***

Ak si vyberiete južnú grécku časť Cypru, tak letíte priamo do Larnacy, či Paphosu.
Pokiaľ sa rozhodnete pre severnú tureckú časť Cypru, ktorú žiadna z EU krajín neuznala, tak letite zväčša s tureckou let. spoločnosťou do Antalye, kde je "technické" medzipristátie, aby sa zahraničná linka "zmenila" na linku "domácu" a pokračuje ďalej do Erčanu na Sev.cypre. Je to z toho dôvodu, že sa z EU nedá letieť do neuznaného štátu. Môžu tam lietať len "domáce"-turecké let.spoločnosti. Je ešte 1 (menej využívaná) možnosť a to priamy let z EU do juhocyperskej Larnacy a potom transfer autobusom cez demarkačnú liniu do tureckej časti Sev. Cypru. Takto lietajú aj niektoré naše CK.

Leňule1 28.09.2017 09:38
Lety na Kypr - mezipřistání  

V červnu se chystáme s dvouletým synem k moři. Vybíráme dovolenou. Zaujal mne Kypr s nabídkou all inclusive hotelů, písečnými plážemi, mořem ale i možností výletů. Co mě ale odrazuje je, že jsem se v některých diskuzích dočetla, že je mezipřistání v Turecku, což se mi moc nechce :(
Nevíte jestli to je pravidlo a týká se všech letů nebo se dá dostat letecky na Kypr i bez přestupu. Oblast zatím vybranou nemáme.
Děkuji :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu