A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Je to na koupání v říjnu?

27.05.2007 19:54:20 | Tunik
Ahoj,

pokud bysme naplánovali cestu na Kypr v říjnu - jde počítat s letním počasím bez deště? A půjde se koupat v moři? :-)

Jak to tam vypadá mimo léto - jsou tam turisté i na podzim nebo je tam vylidněno?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 13.09.2017 11:31
Re: mezipristani  

Agia Napa NENÍ v Severokyperské Turecké republice. Leží v Kyperské republice, nechápu důvod mezipřistání. Cílové letiště je Larnaca, a ta leží na jihu a létá se tam bez mezipřistání. S mezipřistáním se létá do Nicosie a že by se tam létalo do Agia Napa, to teda nevím ..........

Neregistrovaný uživatel
13.09.2017 08:59 195.28.72.***

Severocypersku turecku republiku nikto neuznal (okrem Turecka). Takže neexistuje do nej ani priame letecke spojenie z EU. Preto sa leti z EU do Turecka, tam je medzipristátie a potom sa letí "domacou" linkou z Turecka na Sev. Cyprus. Je to vždy to isté lietadlo, len sa "zmení" medinárodna linka na domácu tým medzipristátím

Neregistrovaný uživatel
12.09.2017 13:10 89.103.105.***

Severní Kypr má vždy mezipřistání v Turecku...

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2017 23:57 85.70.227.***
mezipristani  

Pred 5ti lety jsme leteli na Kypr Agia Napa bez mezipristani. Proc je nyni mezipristani v Turecku? Odpovi nekdo ?

Neregistrovaný uživatel
29.07.2017 16:02 178.255.168.***
Re: Je to na koupání v říjnu?  

,poprvé poletíme na s. Kypr , Lapta , hotel Sempati, září 6.9. na 7 dni, všechny info k pobytu zde v hotelu mám pročteny recenze atd,,, jestli ví někdo více napište co a jak , budu Vám vděčny

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.07.2017 08:44 165.225.72.***

Zdravím, byli jsme na Severním Kypru začátkem června a bylo kol 35 stupňů. Paráda! Jen po písku na pláži se nedalo chodit bosky, písek byl hodně rozpálený. Doporučuji hotel Acapulco-perfektní pro rodiny s dětmi, je tam úplně nový aquapark přímo v resortu! A strava neskutečně úžasná, až mě mrzelo, že jsem všechno nestihla ochutnat ;-) Jediné negativum vidím v mezipřistání v Turecku bez kterého to nelze, čekali jsme v Turecku hodinu v letadle než jsme opět vzlétli směr Kypr.

Neregistrovaný uživatel
01.05.2017 21:57 89.173.107.***

prosím vás nevrátil sa niekto akú má teplotu more,kamošky chcú ísť začiatkom júna,teda 6 mesiaca,dá sa kúpať,či?dík. 8-)

Jarin 73 15.03.2017 00:00
Kypr v říjnu  

Zdravím,chtěli byjsme s manželkou poprvé navštívit Kypr a to v říjnu.Co čtu tak by tam snad ještě mělo být teplo,chceme jet hned začátkem měsíce.Poradí někdo destinaci?Nebo hotel?Pojedeme poprvé po mnoha letech s dětmi samy tak si to chceme užít a budeme rádi když najdeme nějakého cestovatele který nám co nejvíce poradí!Předem děkuji!Kdyby měl někdo zájem o informace o Bulharsku tak moc rád poradím,pár let tam už jezdíme.Díkes Jarin. :-)

Neregistrovaný uživatel
08.03.2017 22:42 46.183.64.***
Re: dovolená  

Byla jsem loni v Lapta-sev.Kypr,koncem září,zač.října.Krásné teplo i teplé moře.A turistů tak akorát:-).Hlavně žádné řvaní pubescentů a batolat.-). :-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
30.01.2017 10:56 89.111.73.***
Re: dovolená  

nevím zda jste už na dovolené na Kypru byla, ale já má zkušenost z roku 2016- pobyt Ayia Napa 24.10.-31.10.
Počasí úžasné, voda teploučká, dalo se v ní stát a povídat. Krásná je pláž Nissi.
Jenom se dříve stmívá. :-)

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu