A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kypr - Diskuze

Původní dotaz

Hezký hotel na severním Kypru nejlépe Famagusta (Gasimagusa)

20.06.2012 20:23:15 | sahrazad
sahrazad
Ahoj, chtěli by jsme jet s manželem a 3-letým synem na Kypr a vzhledem k tomu, že umíme turecky raději na severní stranu a nejraději do Famagusty aby jsme to měli blízko na letiště v Larnace. Poradí mi někdo opravdu pěkný 4-5 * hotel a aby bylo místo vhodné pro děti (písečná pláž, dětské hřiště) a s dostupností do města? Předem díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.09.2017 15:42 46.183.64.***
Re: Hotel Long Beach  

Mohu doporučit v Lapta-letiště Ercan- hotel Sempati,byla jsem loni a letos tam jedu za týden zas.Příjemný personál,možnost nákupu poblíž a HM asi pohodlné 4km,kde je všechno.malá pláž,jen pro hotel.

Neregistrovaný uživatel
13.08.2017 18:16 89.190.90.***
Hotel Long Beach  

Ahoj, chci se zeptat, zná někdo tento hotel? Uvažuji o dovolené zde v září nebo v říjnu.Děkuji, Lenka.

baterflai 03.07.2017 10:00
Re: Hezký hotel na severním Kypru nejlépe Famagusta (Gasimagusa)  

Ahoj já byla před týdnem v hotelu Le Chatau Lambousa, je to kousek od Kyrenie :-) a můžu jen doporučit, nádhera. ;-)

Neregistrovaný uživatel
10.11.2015 11:06 212.96.176.***
Crystal Roks  

Byl někdo v tomto hotelu? Jaké je vybavení kuchyněk, je tam varná konvice?

Neregistrovaný uživatel
24.06.2012 14:15 77.48.106.***
Re: Hezký hotel na severním Kypru nejlépe Famagusta (Gasimagusa)  

Nebo v Kyrenii - poradí někdo prosím :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
sahrazad 20.06.2012 20:23
Hezký hotel na severním Kypru nejlépe Famagusta (Gasimagusa)  

Ahoj, chtěli by jsme jet s manželem a 3-letým synem na Kypr a vzhledem k tomu, že umíme turecky raději na severní stranu a nejraději do Famagusty aby jsme to měli blízko na letiště v Larnace. Poradí mi někdo opravdu pěkný 4-5 * hotel a aby bylo místo vhodné pro děti (písečná pláž, dětské hřiště) a s dostupností do města? Předem díky

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu